Neem contact op
verkocht

Aagje Dekenstraat 22 3202 VA Spijkenisse

€ 239.000,- k.k.

Wat worden mijn maandlasten?

Omschrijving

Met plezier bieden wij deze werkelijk schitterend verbouwde portiekflat aan. Het gebouw is uit 1962 maar de woning geeft je het gevoel in een nieuwbouwcomplex beland te zijn. Werkelijk alles aan deze woning is recent vernieuwd, tot in de kleinste details. Bijzonder is dat de woning ook kan worden verwarmd d.m.v. een airco (Mitsubishi 2022). Je hebt dus de keuze tussen verwarming op gas en op elektriciteit. Bekijk de foto’s en je bent er van overtuigd dat je deze woning wilt zien!

De woning is gelegen op de eerste woonlaag van een kleinschalig appartementencomplex in de wijk Spijkenisse – Schiekamp, dichtbij scholen, openbaar vervoer en het winkelcentrum Het Plateau.

Voor de exacte indeling en indicatieve maatvoering verwijzen wij je graag door naar de plattegrond.

Indeling:
Begane grond:
Afgesloten entree met bellentableau, brievenbussen en toegang tot trappenhuis en kelderboxen.

Eerste woonlaag:
Entree met hal, welke toegang biedt tot alle vertrekken.

Woonkamer met mooie over de gehele verdieping doorgelegde laminaatvloer, strakke wanden en elektrisch rolluik. Open lichte keuken in wandopstelling met kookeiland. Alle inbouwapparatuur is van Whirpool: inductiekookplaat met ingebouwde afzuigunit, hot fill quooker kraan, combi-oven, koelkast en vaatwasmachine. Vanuit de keuken toegang tot het balkon aan de voorzijde.

Schitterende geheel betegelde badkamer met ruime inloopdouche, hangend closet, wastafelmeubel en verwarmde spiegel.

2 Keurige slaapkamers, waarvan één voorzien van elektrisch rolluik.

In het souterrain bevindt zich een berging met aansluiting voor was/droogcombinatie.

Het complex wordt goed onderhouden door een actieve Vereniging van Eigenaren met een maandelijkse bijdrage van € 116,-.

Bijzonderheden:
- Zeer luxe verbouwd instap klaar appartement
- Bouwjaar 1962
- Gebruiksoppervlakte ca 58 m2
- Eigen grond
- Laag energieverbruik door verwarming d.m.v. airco’s!
- Vloerverwarming in gehele woning, elke kamer afzonderlijk regelbaar met thermostaat
- Eigen kelderbox in de onderbouw met aansluiting wasmachine
- Actieve VvE bijdrage € 116,- per maand
- De gehele woning is voorzien van dubbel glas
- Nieuwe meterkast + bedrading uit 2020
- CV ketel Remeha Tzerra Combi 2019
- Balkon ligging noordwest
- Oplevering: in overleg

De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een uitnodiging om de woning te bezichtigen of om in onderhandeling te treden. Hoewel deze tekst en plattegrond met zorg zijn samengesteld zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. De toegepaste Meetinstructie (NEN 2580) sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.

Kenmerken

Overdracht

  • Vraagprijs € 239.000,- k.k.
  • Aangeboden sinds 03-10-2022
  • Status verkocht
  • Aanvaarding in overleg

Oppervlakten en inhoud

  • Gebruiksoppervlakten
    • Woonoppervlakte 58 m²
    • Gebouwgebonden buitenruimtes 4 m²
    • bergingoppervlakte 15 m²
  • Inhoud 200 m³

Bouw

  • Soort woning portiekflat
  • Type woning appartement
  • Soort bouw bestaande bouw
  • Bouwjaar 1962
  • Soort dak plat dak

Indeling

  • Aantal kamers 3
  • Aantal slaapkamers 2
  • Aantal badkamers 1
  • Aantal woonlagen 1
  • Voorzieningen airconditioning, balkon, tv, internetverbinding, buitenzonwering, bergruimte, gestoffeerd

Buitenruimte

  • Ligging woning in woonwijk, vrij uitzicht, winkelcentrum, dichtbij snelweg, nabij openbaar vervoer, dichtbij school

Energie en Installaties

  • Energielabel C, vervaldatum: 30 dec 2030
  • Isolatie dubbel glas
  • Verwarming CV ketel, airconditioning, vloerverwarming geheel, elektrische verwarming
  • Warm water voorziening CV ketel
  • Cv-ketel remeha tzerra combi, 2019, combi, gas

Ligging van de woning